Ofsetová tiskárna v Karlovarském kraji

Velkoplošný tisk

 

Naše moderní oddělení velkoformátové tisku je určeno zejména pro zakázky, které přesahují svými rozměry možnosti digitálního a ofsetového tisku, anebo mají specifické požadavky na tiskový či podkladový materiál. Na našich tiskových strojích vám vytiskneme cokoliv dle Vaší fantazie. Z dodaných dat, nebo vč. grafického zpracování Vám dodáme široké spektrum výrobků již od jednoho kusu.

 

Poskytujeme kvalitní tisk pro interiér a exteriér, pro různá určení vč. povrchové ochrany a UV laminace.Tisk na fotografické papíry, billboardový papír, PVC samolepy všech typů, vlajkovinu, bannery atd.. Náš stroj je schopen řezu při tisku na materiál a umožňuje tak vytvořit konečný produkt nepravidelného tvaru.

 

Výtisky aplikujeme na deskový materiál dle požadavků. Lehké papír-sendvičové desky, napínací rámy, PVC desky a folie, plech, sendvičové desky AL-PU-AL atp.

Zhotovujeme tisky pro světelnou grafiku i polepy automobilů

 

Většina zakázek nevyžadující náročnější zpracování je obvykle zhotovena do 24 hodin od předání dat k tisku. K tisku stačí odeslat objednávku a tisková data v PDF. Pokud potřebujete s přípravou tiskových dat pomoci, je Vám k dispozicici náš tým zkušených pracovníků z oblasti grafiky, tisku i dokončovacího zpracování.

Adresa

Tiskárna Median s.r.o.

Průmyslová 1456

363 01 Ostrov

(Průmyslová zóna Ostrov)

 

MAPA ZDE

Kontakt

Tiskárna:

Mob. 603 826 157

 

info@tiskarna-median.eu

kontakt

Knihařství:

Mob. 602 491 022