Ofsetová tiskárna v Karlovarském kraji

Ofsetový tisk

 

Tisková technologie na bázi ofsetového čtyř či vícebarevného tisku, tak jak ji znáte v použití na běžné propagační materiály či knihy. Vhodná je zejména pro tisk vysoce kvalitních tiskovin

o větším nákladu, kdy již digitální tisk není rentabilní. Při výrobě se používá široké spektrum papíru od ofsetových (dopisní papíry), přes klasický hlazený křídový papír až po speciální materiály.

 

Jsme specialisté na kvalitní ofsetový tisk včetně veškerých dokončovacích prací. Stroje pro špičkový ofsetový tisk a dokončující zpracování, dlouholeté zkušenosti a propracované know-how garantuje kvalitní tisk a zpracování zakázek při udržení velmi zajímavých cen tiskovin.

 

 

Tisk samolepek

Nabízíme i tisk PVC samolepek. Umíme tisknout na průhledné PVC samolepky.  Samozřejmostí je tisk papírových samolepek. Tisk PVC a papírových samolepek umíme v nejvyšší kvalitě, plnobarevně. Samolepky umíme polaminovat, nebo vysekat do požadovaného tvaru.

 

Naše produkce je zaměřena na co největší rozmanitost výrobků. V polygrafické oblasti zpracováváme široké spektrum merkantilní produkce.

Adresa

Tiskárna Median s.r.o.

Průmyslová 1456

363 01 Ostrov

(Průmyslová zóna Ostrov)

 

MAPA ZDE

Kontakt

Tiskárna:

Mob. 603 826 157

 

info@tiskarna-median.eu

kontakt

Knihařství:

Mob. 602 491 022