Ofsetová tiskárna v Karlovarském kraji

Digitální tisk

 

Většina zakázek nevyžadující větší knihařské zpracování je obvykle zhotovena do 24 hodin od předání dat k tisku a mnohdy i téměř na počkání. Ceny tisku na digitálním stroji naleznete v našem orientačním ceníku.

K tisku stačí odeslat objednávku a tisková data v PDF. Pokud potřebujete s přípravou tiskových dat pomoci, je Vám k dispozicici náš tým zkušených pracovníků z oblasti grafiky, tisku i dokončovacího knihařského zpracování.

 

Široké je i spektrum potiskovaných tiskových materiálů.

Jedná se především o klasické křídové papíry (lesk i mat) používané běžně v ofsetovém tisku. I tím je dána velká barevná shoda s touto technologií. Samozřejmostí je ofsetový papír. Maximální gramáž je 300 g/m², tudíž zvládáme výrobu všech běžných tiskovin vyžadujících pevný materiál.

 

Specialitou jsou i některé grafické strukturované papíry. Naprosto perfektně potiskujeme také samolepky - papírové, plastové bílé i transparentní.

 

Tisk již od jednoho kusu!

 

Rychlost zhotovení tiskoviny však ovlivňuje i okamžitá dostupnost návazných technologií pro zpracování - ořez, bigování, falcování, šití atd.

Tisk na stroji KONICA Minolta

Malonákladový tisk probíhá digitální technologíí na produkčním tiskovém zařízení pro malonákladový a plnobarevný oboustranný tisk KONICA Minolta Bizhub PRO C6000. Tiskneme jak černobíle tak barevně do formátu SRA3, potisknutelná plocha archu 310x440 mm. Bizhub PRO C6000 tiskne v rozlišení 1200 x 1200 dpi rychlostí až 60 stránek za minutu.

Adresa

Tiskárna Median s.r.o.

Průmyslová 1456

363 01 Ostrov

(Průmyslová zóna Ostrov)

 

MAPA ZDE

Kontakt

Tiskárna:

Mob. 603 826 157

 

info@tiskarna-median.eu

kontakt

Knihařství:

Mob. 602 491 022